Stopzetting rang schooljaar 2026-2027

Vanaf schooljaar 2026-2027 wordt de rang naar de Academie stopgezet. De rang was een begeleide voetgangersrij voor leerlingen van de Academie, waarbij kinderen na schooltijd van de dagschool (Emmaüs en De Beuk basisschool in Aalter-centrum en De Ark I en II in Maldegem) naar de Academie gingen voor hun lesactiviteiten.

Met het oog op een kwaliteitsvolle en efficiënte organisatie van ArtA’A en de vestigingsplaatsen werd na grondige evaluatie beslist deze werking stop te zetten. Concreet betekent dit dat er vanaf het schooljaar 2026-2027 geen begeleiding via de rang meer voorzien wordt tussen de dagscholen en de Academie.

Om leerlingen voldoende tijd te geven zich na de schooldag naar de Academie te begeven, starten de lessen muziek, woord en dans voortaan op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag om 16.30 uur en op woensdag om 13.30 uur. 

Naar top