Naar inhoud

Gemeenteraad

Pieter De Crem

  • burgemeester (titelvoerend)

  • gemeenteraadslid

Pieter De Crem
  • De heer Pieter De Crem legde op 11 oktober 2014 de eed af als staatssecretaris voor Buitenlandse handel in de federale regering.
    Als staatssecretaris is hij verhinderd om het ambt van burgemeester uit te voeren.
    Hij wordt zolang vervangen door de heer Patrick Hoste, die op 22 februari 2013 de eed aflegde in handen van provinciegouverneur Jan Briers. De heer Pieter De Crem is sedert 26 januari 2015 opnieuw verkozen tot voorzitter van de gemeenteraad.

Bosvijverdreef 2
9880 Aalter
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 17 januari 1995
burgemeester sinds 18 januari 1995
voorzitter gemeenteraad van 2 januari 2007 tot 2 januari 2013
voorzitter gemeenteraad sinds 26 januari 2015

Patrick Hoste

  • burgemeester (waarnemend)

Patrick Hoste

Schoonberg 11
9880 Aalter
tel. 09 325 22 00 (gemeentehuis)
tel. 09 374 63 17 (privé)
fax 09 325 22 40 (gemeentehuis)
e-mail CD&V/ N-VA

raadslid sinds 17 januari 1995
schepen sinds 23 december 1998
waarnemend burgemeester van 9 februari 2008 tot en met 2 januari 2013
waarnemend burgemeester sinds 22 februari 2013
voorzitter politieraad

Dirk De Smul

  • eerste schepen

Dirk De Smul

Heirstraat 68
9880 Lotenhulle (Aalter)
tel. 09 325 22 00 (gemeentehuis)
tel. 051 68 94 34 (thuis)
fax 09 325 22 40 (gemeentehuis)
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 10 januari 1989
schepen sinds 23 december 1998
voorzitter gemeenteraad van 2 januari 2013 tot en met 26 januari 2015
lid politieraad sinds 26 april 2017

Bieke De Neve

  • tweede schepen

Bieke De Neve

Kattebulkdreef 18
9880 Aalter
tel. 09 375 27 76 (privé)
e-mail CD&V/ N-VA

OCMW-voorzitter van 2 januari 2007 tot 7 januari 2013
schepen sinds 2 januari 2007
lid politieraad

Philippe Verleyen

  • derde schepen

Philippe Verleyen

Weststraat 65
9880 Aalter
tel. 09 325 22 00 (gemeentehuis)
tel. 09 374 10 12 (privé)
fax 09 325 22 40 (gemeentehuis)
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 17 januari 1995
schepen van 23 december 1998 tot 31 december 2006
schepen sinds 18 februari 2008
lid politieraad

Martine Bergez

  • vierde schepen

Martine Bergez

Rostynedreef 30
9880 Aalter
tel. 09 325 22 00 (gemeentehuis)
tel. 09 374 76 18 (privé)
fax 09 325 22 40 (gemeentehuis)
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 9 februari 2001
schepen van 23 februari 2006 tot 2 januari 2013
schepen sinds 4 maart 2013
lid politieraad

Patrick Verwilst

  • vijfde schepen

Patrick Verwilst

Sparhoekdreef 15
9880 Aalter
tel. 09 325 22 00 (gemeentehuis)
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 9 januari 2001
schepen sinds 19 december 2016
lid politieraad

Patrick Bleyenberg

  • gemeenteraadslid

Patrick Bleyenberg

gsm 0474 48 55 71
tel. 09 374 39 60
e-mail Groen


raadslid sinds 2 januari 2013

Magda Boone

  • gemeenteraadslid

Magda Boone

Steenweg op Deinze 136
9880 Aalter
gsm 0477 27 83 44
tel. 051 68 72 59
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 9 januari 2001
fractieleider
lid politieraad

Magda De Muynck - De Baets

  • gemeenteraadslid

Magda De Muynck - De Baets

Ter Venne 50
9880 Aalter
gsm 0473 36 39 15
tel. 09 374 34 41
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 2 januari 2007

Lesley De Neve

  • gemeenteraadslid

Lesley De Neve

gsm 0496 77 99 35
tel. 09 375 11 91
fax 09 375 11 90
e-mail CD&V/ N-VA


Raadslid sinds 2 januari 2013

Miguel De Ruyck

  • gemeenteraadslid

Miguel De Ruyck

Congostraat 20
9880 Aalter
e-mail CD&V/N-VA

 

Raadslid sinds 13 februari 2017

Veerle Denolf

  • gemeenteraadslid

Veerle Denolf

Lokouter 73
9880 Lotenhulle (Aalter)
gsm 0499 61 25 92
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 2 januari 2007

Steven Devliegere

  • gemeenteraadslid

Steven Devliegere

Bielzenstraat 4
9880 Aalter
gsm 0476 22 11 62
e-mail CD&V/ N-VA


Raadslid sinds 2 januari 2013

Eveline Eggerick

  • gemeenteraadslid

Eveline Eggerick

Oostmolenstraat 197
9880 Aalter
gsm 0477 13 11 16
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 2 januari 2007

Hans Herbrant

  • gemeenteraadslid

Hans Herbrant

Steenweg op Deinze 43B
9880 Aalter
tel. 09 374 62 04
fax 09 374 64 73
e-mail Open VLD


raadslid sinds 10 januari 1989
lid politieraad

Dirk Maes

  • gemeenteraadslid

Dirk Maes

Bellemstraat 172A
9880 Aalter
gsm 0477 61 71 90
tel. 09 374 65 19
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 9 januari 2001

Marie-Christine Martens

  • gemeenteraadslid

Marie-Christine Martens

Oud Leykenstraat 5
9880 Lotenhulle (Aalter)
CD&V/ N-VA


raadslid sinds 8 februari 2008

Joke Meeuws

  • gemeenteraadslid

Joke Meeuws

gsm 0497 54 77 40
e-mail CD&V/ N-VA


Raadslid sinds 2 januari 2013

Seppe Santens

  • gemeenteraadslid

Seppe Santens

Oostmolenstraat 93
9880 Aalter
gsm 0474 32 68 89
e-mail Groen


raadslid sinds 2 januari 2007
lid politieraad

Mieke Schauvliege

  • gemeenteraadslid

Mieke Schauvliege

Riethulstraat 6
9880 Aalter
e-mail Groen


raadslid sinds 9 januari 2001
lid politieraad

Piet Smessaert

  • gemeenteraadslid

Piet Smessaert

Bellemstraat 121
9880 Aalter
gsm 0471 53 67 01
tel. 09 374 81 68 (privé)
tel. 09 282 49 46 (werk)
e-mail Groen

 

raadslid van 13 januari 1998 tot en met 10 maart 1998
raadslid van 14 september 1999 tot 8 januari 2001
raadslid sinds 2 januari 2013

Bart Van Caenegem

  • gemeenteraadslid

Bart Van Caenegem

Beukenpark 85
9880 Aalter
gsm 0495 26 06 27
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 2 januari 2013
lid politieraad

Sofie Vermeersch

  • gemeenteraadslid

Sofie Vermeersch

gsm 0473 44 24 73
e-mail CD&V/ N-VA


raadslid sinds 2 januari 2013
lid politieraad

Sarah Verniers

  • gemeenteraadslid

Sarah Verniers

e-mail Groen


raadslid sinds 1 februari 2016

 

wordt tijdelijk vervangen door de heer Michel Verstraete sedert 11 september 2017

Luc De Meyer

  • zesde schepen - OCMW-voorzitter

Luc De Meyer
  •  

    Op 2 januari 2013 deed de heer Luc De Meyer afstand van zijn mandaat als gemeenteraadslid. Op 7 januari 2013 werd hij verkozen als OCMW-voorzitter. Volgens het gemeentedecreet is de OCMW-voorzitter van rechtswege schepen en dit als laatste in rang. Als schepen van rechtswege mag hij de gemeenteraad bijwonen met raadgevende stem.

Knokstraat 1A
Poeke (9880 Aalter)
e-mail CD&V/N-VA

 

gemeenteraadslid van 29 december 1983 tot en met 24 oktober 2000
OCMW-raadslid van 13 januari 1986 tot en met 1 april 1989
OCMW-raadslid en lid vast bureau van 5 januari 2007 tot en met 6 januari 2013
OCMW-voorzitter sinds 7 januari 2013