Wanneer
- donderdag 12 februari 2026 van 14.30 u tot 17.00 u
Locatie
In deze voordracht neemt Isabelle ons mee naar de wondere wereld van etiquette. Op een luchtige manier worden heel wat etiquetteregels belicht en komen we vooral de oorsprongen en de historiek van deze regels te weten.
De algemene etiquetteprincipes komen aan bod en daarnaast ook de historiek van onderwerpen zoals begroetingen, tafelen en kleding worden uitgelegd. Zo komen we te weten waarom we onze handen boven tafel houden tijdens een maaltijd, wat de duivel te maken heeft met etiquette en of “ladies first” eigenlijk nog steeds geldt.
Het verhaal achter etiquette biedt een vlotte combinatie van regels en anekdotes waardoor we naar huis zullen gaan met heel wat (etiquette)weetjes en leuke verhalen.
Deuren open om : 14.00 u
Duur: 1,5 uur – boekenverkoop achteraf is mogelijk
Glutenvrij/Lactosevrij op aanvraag
Je inschrijving is geldig na betaling van het deelnamebedrag op rekeningnummer BE68 4426 6455 7134 van Neos Aalter met de vermelding COPPENS.
Wij vragen je vriendelijk om ervoor te zorgen dat de betaling ten laatste op 05/02/2026 op onze rekening staat.
Om organisatorische redenen kunnen wij betalingen die na deze datum worden ontvangen helaas niet meer aanvaarden. Hartelijk dank voor je begrip en je tijdige inschrijving!
Organisatie
Contact
- Website
- www.neosvzw.be/aalter

