Wanneer
- vrijdag 23 oktober 2026 van 19.15 u tot 22.00 u
Locatie
In het najaar nemen we jullie mee in een boeiende reis door de tijd. Binnen de gemeente en een groot stuk daarbuiten, bevindt zich een mooie, bijzondere plek: het Bulskampveld. Vandaag de dag kennen de meeste mensen het Bulskampveld als het provinciaal domein Lippensgoed-Bulskampveld. Dat is niet verkeerd, maar er is meer… veel meer…. We bevinden ons namelijk in het Landschapspark Bulskampveld.
Samen met Vertelcollectief Mandragora ontdek je hoe deze streek er vroeger uitzag en hoor je unieke, plaatsgebonden verhalen die elke avond anders zijn.
De vertelavonden vinden plaats op vier bijzondere locaties:
- Domein Menas (Maria-Aalter) – 23 oktober
- Kasteel Gruuthuyse (Oostkamp) – 20 november
- Sint-Jan (Wingene) – 4 december
- Psychiatrisch Centrum Sint-Amandus (Beernem) – 18 december
Programma:
- 19.15 u: ontvangst
- 19.30 u: Inleidend woord met informatie over de locatie
- 20.00 u: verhalen uit het Landschapspark Bulskampveld (door vertelcollectief Mandragora)
- 21.00 u: afsluitend drankje
Deelname kost €5 per persoon per avond. Het aantal plaatsen is beperkt tot 60 per locatie. Inschrijven voor meerdere avonden is mogelijk.
👉 Inschrijven kan via de volgende link: https://www.west-vlaanderen.be/formulier/vertelavonden
Deze activiteiten worden georganiseerd binnen de werking van het Landschapspark Bulskampveld, in samenwerking met de gemeenten Aalter, Beernem, Oostkamp en Wingene, Westtoer en Provincie West-Vlaanderen en met medewerking van de familie d’Ursel, domein Menas, PC Sint-Amandus en Kerkfabriek Sint Carolus.”
Organisatie
Categorieën
Contact
- cultuur.toerisme@aalter.be
- Tel.
- 093745382

